Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.03.2014 01:29
Bravely Default może trafić poza Nintendo 3DS
464V

Bravely Default może trafić poza Nintendo 3DS

Czasy tytułów na wyłączność dawno odeszły do lamusa. Coraz mniej gier pozostaje wiernymi jednej platformie i jeśli jest okazja wydać jakąś produkcję na inne konsole - wydawcy nie mają żadnych skrupułów by to zrobić. Bravely Default to jedna z najlepszych gier, która pojawiła się na konsoli Nintendo 3DS. Deweloperzy z Silicon Studio zdradzają, że seria może przenieść się na inne sprzęty do grania.

Takehiko Terada - CEO firmy -w trakcie rozmowy z redaktorem serwisu CVG zdradził, że firma aktualnie bada możliwości rozszerzenia marki na kolejne sprzęty do grania. Jak na razie studio nie ma żadnego nakreślonego planu, ale takie rozmowy się toczą i kto wie co z nich wyniknie.

Terada w tym samym wywiadzie zdradził także, że współpraca ze Square Enix układa się bardzo dobrze i mają w przygotowaniu kolejną grę, której jeszcze nie mogą ujawnić. A samo Bravely Default może trafić na systemy mobilne (oby nie), albo jak ostatnio coraz to częściej - na PS Vita - z racji ciągle rosnącej sprzedaży konsolki Sony.

Źródło: http://www.computerandvideogames.com/

Tagi: bravely default silicon studio