Marek Kłos Marek Kłos 25.03.2014 15:37
Paryska galeria z Assassin's Creed Unity
1765V

Paryska galeria z Assassin's Creed Unity

Zapowiedziany ostatnio trailerem pokazującym rozgrywkę, nowy Assassin's Creed Unity (PS4) wygląda naprawdę obiecująco. Seria nie będzie już stała w rozkroku pomiędzy generacjami, więc dostaniemy grę, która w pełni wykorzysta moc drzemiącą w nextegenach. Dziś możemy z bliska przyjrzeć się temu, co pokazał nam zwiastun.

Ubisoft opublikował paczkę zdjęć w wysokiej rozdzielczości, abyśmy mogli przyjrzeć się każdemu szczegółowi kolejnej części sagi. Gdybym nie wiedział, że zrzuty pochodzą z materiału pokazującego rozgrywkę, to byłbym przekonany, że to na co patrzę, to grafiki koncepcyjne. Oczywiście nie ma się jeszcze co napalać. Tym bardziej, że Ubisoft ostatnio podpadł graczom w przypadku oprawy nadchodzącego Watch_Dogs (PS4).

Trzeba jednak pamiętać, że to gra multigeneracyjna, natomiast w przypadku Unity, mamy do czynienia z produkcją, w którą zagramy jedynie na PC i konsolach nowej generacji. Nawet jeśli to co widzimy jest trochę podkręcone, to i tak prezentuje się fenomenalnie. Jest na co popatrzeć.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Tagi: Assassin's Creed Unity galeria playstation 4 Ubisoft