Marek Kłos Marek Kłos 24.03.2014 15:47
Premiera Diablo III Ultimate Evil Edition szybciej niż się spodziewamy
1001V

Premiera Diablo III Ultimate Evil Edition szybciej niż się spodziewamy

Od kiedy Diablo® III: Ultimate Evil Edition™ (PS4) zostało zapowiedziane na PlayStation 4, wszyscy zadawali sobie pytanie kiedy będzie miała miejsce premiera. Dzisiaj twórcy rzucają nieco światła na to, kiedy możemy spodziewać się gry i mają dla nas kilka innych ciekawych informacji.

Rozmawiając z serwisem Videogamer, producent Diablo III - Alex Mayberry wspomniał, że nextgenowa wersja ich demonicznego hitu nie jest zbyt daleko. Oczywiście wiele to nam nie mówi, ale mamy tu do czynienia z Blizzardem - firmą, która deadline'om się nie kłania i zawsze tworzy gry w oparciu o maksymę "jak skończymy, to będzie". Patrząc z tego punktu widzenia, nawet tak szczątkowa informacja, jest ciekawa. Premiera dodatku Reaper of Souls na PC i Maca już jutro. Możliwe więc, że dość szybko usłyszymy o wyczekiwanej wersji na PlayStation 4.

W tym samym materiale Mayberry mówi, że robienie gry na obie platformy (Xbox One i PlayStation 4 ) jest bardzo sensowne. Jest to jednocześnie pierwsza, oficjalna wzmianka o wersji na konsolę nowej generacji Microsoftu, jednak nie oznacza to, że zostanie ona na niego wydana, do czego wątpliwości wyraził sam Mayberry. Tym bardziej, że Sony ma podpisaną umowę z Blizzardem dotyczącą marketingu gry na PS4.

 

Źródło: http://www.gameinformer.com/

Tagi: Blizzard Diablo III: Ultimate Evil Edition playstation 4