Mateusz Greloch Mateusz Greloch 22.03.2014 09:19
Oto starzy-nowi przeciwnicy Netoperka w Batman: Arkham Knight
1613V

Oto starzy-nowi przeciwnicy Netoperka w Batman: Arkham Knight

Zdaniem wielu, Batman: Arkham Knight (PS4) to jedyna słuszna kontynuacja serii, którą zapoczątkowało Rocksteady. Miałem okazję ograć każdą część o Arkham i muszę przyznać, że wyprodukowane przez Warner Bros. Batman™: Arkham Origins (PS3) nie przypadło mi do gustu i mam nadzieję, że pierwotny deweloper stanie na wysokości zadania.

Dodatkowym powodem, dla którego z optymizmem patrzę na Batman: Arkham Knight (PS4) jest to, że gra pojawi się wyłącznie na konsolach nowszej generacji, więc nie będzie mowy o wstrzymywaniu się z rozmachem Gotham lub patrzeniem na kompatybilność ze starszymi konsolami.

Game Informer, który zapewnił sobie ekskluzywność w kwestii publikowaniu nowinek z tego tytułu, wypuścił skromną paczkę zrzutów ekranu, na których prezentuje trzech przeciwników, którzy ponownie spróbują przeszkodzić Batmanowi w spędzeniu choć jednej, spokojnej nocy. Tymi przeciwnikami będą Człowiek Zagadka, Dwie Twarze i Pingwin, których możecie zobaczyć poniżej:

Obyśmy wytrzymali te kilka miesięcy, zanim gra trafi do sprzedaży. Batman zasługuje na odpowiednie potraktowanie i nie chciałbym, by ponownie spotkała mnie niemiła niespodzianka w postaci Batman™: Arkham Origins (PS3).

Źródło: Game Informer

Tagi: Batman: Arkham Knight galeria playstation 4 Rocksteady