Daniel Stroński Daniel Stroński 21.03.2014 17:48
Śpiewaj najnowsze przeboje z SingOn
783V

Śpiewaj najnowsze przeboje z SingOn

Są jacyś fajni nieusuwalnej ikonki SingStara z XMB PlayStation 3? Na wiosnę dostaniemy kolejny darmowy tytuł karaoke, lecz tym razem w nieco innej formie i pozwalający śpiewać najświeższe hity branży muzycznej.

Gra fińskiego studia SongOn Ltd. celuje w imprezowe klimaty z podpiętym do konsoli mikrofonem. Wzorem SingStara, w SongOn złapiemy za mikrofon i zaśpiewamy ulubione utwory, lecz zamiast teledysków, na ekranie pojawi się wyłącznie tekst piosenki.

O zbyt wysokich lub niskich tonach poinformuje cień wyświetlanych słów, a zabawę urozmaicą efekty zniekształcające nasz głos - TuneOn i RoboOn. Całość w minimalistycznej formie, z przejrzystymi danymi i opcją kolejkowania następnych piosenek w locie poprzez kontroler lub mobilną aplikację (Android i iOS).

Na początku otrzymamy darmowy dostęp do dziesięciu piosenek i, chociaż oficjalnej listy jeszcze nie ma, na zrzutach widać przeboje takich artystów, jak Black Sabbath, The Beatles, Michael Jackson czy Britney Spears. Piosenki mają być stale uaktualnianie (przede wszystkich brytyjskie Top 20), a pełen dostęp wykupimy na wybrany okres: 3 godziny (~12 zł), 48 godzin (24 zł) lub pełen rok (199 zł).

Tagi: playstation 3 singon singon ltd.