Marek Kłos Marek Kłos 17.03.2014 14:41
Poznajcie rozmiar miasta w inFamous: Second Son
1455V

Poznajcie rozmiar miasta w inFamous: Second Son

Seattle, w którego wirtualnym odpowiedniku będziemy mogli już niedługo postawić swoje stopy za sprawą inFamous: Second Son (PS4), nie jest w rzeczywistości jakimś ogromnym miastem. Jeśli chcecie dowiedzieć się ile zajmuje pokonanie go całego piechotą oraz nie boicie się spoilera w postaci mapy jego cyfrowej wersji, to zapraszam do środka.

Na temat samej gry wiemy już naprawdę sporo. Widzieliśmy mnóstwo filmów pokazujących rozgrywkę, przyglądaliśmy się opasłym galeriom zdjęć. Wiemy też jakimi mocami będzie dysponował nasz podopieczny. Natomiast jako, że gra toczy się w otwartym świecie pozostaje pytanie: Jak duży będzie ten cyfrowy plac zabaw?

Jeden z graczy, w którego ręce najnowsza gra Sucker Punch wpadła przed premierą, odpalił stoper i sprawdził ile czasu jest potrzebne na taki spacer. Najszybszą drogą, bez użycia tzw. dasha, z północy na południe trasa ta zajęła dokładnie 10 minut i 4 sekundy, Z zachodu na wschód wycieczka trwała za to w okolicach 5 minut. Gracz, który zmierzył te wartości zaznaczył też, że możliwych tras jest bardzo dużo, ponieważ miasto ma wiele głównych dróg i jeszcze więcej pomniejszych.

Wydaje mi się, że Seattle z najnowszego inFamousa jest wystarczająco obszerne. Ta gra zawsze była ciut bardziej kameralna, niż inne piaskownice, ale nie można zapominać, że tu olbrzymią rolę grają moce Delsina i możliwości jakie dają, jeśli chodzi o poruszanie się bohatera w pionie. Poniżej zrzut z mapy miasta, bezpośrednio z gry.

 

 

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/

Tagi: inFamous: second son playstation 4 seattle Sucker Punch