Paweł Musiolik Paweł Musiolik 12.03.2014 16:12
Polski oddział Sony chce, byś został ich szefem na jeden dzień
852V

Polski oddział Sony chce, byś został ich szefem na jeden dzień

Marzyliście o tym by szefować wielkiej firmie związanej z grami? Przed premierą inFamous: Second Son (PS4), polski oddział Sony PlayStation organizuje konkurs w którym główną nagrodą jest szefowanie SCEP oraz zestaw gadżetów oraz gier na PlayStation 4.

Całość odbywa się na Facebooku (w tle słychać jęki niezadowolonych) i polega na wejściu w aplikację, udostępnieniu swoich danych i nagraniu filmiku, który udowodni, że jesteście w stanie władać mocą. Dodatkowe informacje i regulamin jest dostępny bezpośrednio w aplikacji, a sam konkurs potrwa do 18 marca, godziny 12:00. Zwycięzca za to rządy obejmie w dniu premiery najnowszej odsłony inFamous - 21 marca.

Z tego co widać w grafice z aplikacji, nagrodami dodatkowymi są:

  • Czapka jaką nosi Delsin
  • koszulka 4 The Players
  • przypinki z inFamous: Second Son
  • Torba PlayStation
  • edycja kolekcjonerska gry (?)
  • Oraz zestaw gier (prawdopodobnie: Killzone: Shadow Fall (PS4), Assassin's Creed IV: Black Flag (PS4), Knack (PS4), Call of Duty: Ghosts (PS4), LEGO Marvel Super Heroes (PS4)

Co ciekawe, z tego co zauważyłem, podobne konkursy odbywają się w innych oddziałach SCE na świecie, więc można uznać, że dołączycie do elitarnego grona i to społeczność przejmie władzę w SCE. Gdyby tylko w takim przypadku ktoś mógłby zdobyć materiały związane z The Last Guardian ...

Źródło: SCEP

Tagi: konkurs Sony Computer Entertainment sony computer entertainment polska