Daniel Stroński Daniel Stroński 11.03.2014 20:24
Dym i Neon to nie jedyne moce Delsina
930V

Dym i Neon to nie jedyne moce Delsina

Bohater zbliżającego się inFamous: Second Son (PS4) na przemian żongluje mocami z wykorzystaniem potężnych atak dymnych i neonowych akrobacji. Na tym jednak lista jego umiejętności się nie kończy.

Producent nowego inFamous, Brian Fleming, odpowiedział na pytania fanów, w których pojawiło się jedno dotyczące liczby różnych mocy:

Nie chcę zbyt wiele zdradzać, mówiliśmy dotychczas jedynie o Dymie i Neonie i chcemy, żeby tak pozostało do samej premiery. Niewiele zostało także powiedziane w kwestii ulepszania mocy i rodzajów ataków.

Więc mocy będzie więcej i każda do ulepszenia i z innym zestawem ruchów.Brzmi dobrze. Poza tym, Fleming powiedział, że Second Son to zupełnie nowa historia i nie zobaczymy Zeke'a jako postaci drugoplanowej, lecz weterani serii odnajdą nawiązania do poprzedniczek.

Multiplayera ani tworzenia misji UGC nie uświadczymy, instalka zajmie na dysku 24 GB i nie będzie dostępnej wersji demonstracyjnej.

Chwali się, że deweloper mocno wstrzymuje się ze zdradzaniem czegokolwiek, co w dzisiejszej pogoni za wypuszczaniem sneak-peaków i podbijania hype'u szczegółami fabularnymi wcale nie jest częstym zabiegiem. Good job, Sucker Punch.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: inFamous: second son PlayStation 4 Sucker Punch