Daniel Stroński Daniel Stroński 10.03.2014 18:48
Spiders Studio objaśnia zasady craftingu w Bound by Flame
815V

Spiders Studio objaśnia zasady craftingu w Bound by Flame

Bound by Flame pozwoli Wam oddać część duszy w zamian za wielką moc lub chronić własnego człowieczeństwa. Cokolwiek wybierzecie - przydadzą się podstawy wytwarzania przedmiotów. W końcu dobry rynsztunek to połowa sukcesu.

W swojej zapowiedzi-poradniku twórcy radzą - zgłębcie tajniki craftingu, gdyż najlepszy oręż i zbroja wyjdą spod rąk gracza i mogą mieć do aż trzech specjalnych miejsc na ulepszenia (co przełoży się też na wygląd bohatera).

 

 

Skąd brać odpowiednie części? Standard - z zabijanych potworów, ze znalezionych skrzyń i trumien, jako nagrody z questów czy rozkładając gotowe przedmioty. Rozmaite typy surowców dzielą się także na poziomy jakości, a kilka słabszych zamienimy na jeden tego lepszego rodzaju.

 

 

W craftingu pomoże odpowiednie drzewko umiejętności i prawdziwi mistrzowie stworzą więcej sprzętu z mniejszej ilości składników, a tych znajdą większą liczbę podczas eksplorowania świata.

Zawsze lepiej ,gdy samo możemy dobrać interesujące nas cechy przedmiotów, prawda? Wolicie szukać losowego dropu? Dajcie znać w komentarzach jaka forma zdobywania ekwipunku pasuje Wam najbardziej.

Tagi: bound by flame PLAYSTATION 3 playstation 4 spiders studio