Mateusz Greloch Mateusz Greloch 07.03.2014 12:19
Sony na GDC opowie o "tworzeniu unikalnych, interaktywnych doświadczeń"
410V

Sony na GDC opowie o "tworzeniu unikalnych, interaktywnych doświadczeń"

W dniach 17-21 marca, odbędzie się Game Developers Conference w San Francisco, na jednym z paneli prowadzonych przez największe tuzy branży gier wideo, zawita przedstawiciel inżynierów Sony Computer Entertainment, Chris Norden. Tematem przewodnim będzie "tworzenie unikalnych, interaktywnych doświadczeń".

Jakie kwestie zostaną poruszone? Sony postanowiło skupić się na możliwościach i nowinkach w kwestii kontrolerów i urządzeń wskazujących. Na tapecie znajdą się więc takie urządzenia jak PlayStation Camera, Dual Shock 4 i PlayStation Move. Niewykluczone, że Sony pokaże prototyp PlayStation Move drugiej generacji.

Oprócz tego Sony podejdzie do sprawy z drugiej strony i zaprezentuje możliwość ingerencji w streamy graczy - opcję, którą zachwalali przy okazji Dead Nation™: Apocalypse Edition (PS4). 

Uczestnicy wyjdą z prezentacji rozumiejąc nowe i ekscytujące sposoby na tworzenie niepowtarzalnych i odróżniających się od reszty, tytułów na PlayStation 4.

Wzorem poprzednich lat, zapis prezentacji zostanie prawdopodobnie udostępniony po wydarzeniu, choć niewykluczone, że doczekamy się również transmisji na żywo. Więcej informacji wkrótce.

Źródło: Dualshockers.com

Tagi: dual shock 4 gdc playstation 4 playstation move Sony Computer Entertainment