Mateusz Greloch Mateusz Greloch 07.03.2014 10:07
Watch_Dogs z miesiąca na miesiąc coraz brzydsze
2620V

Watch_Dogs z miesiąca na miesiąc coraz brzydsze

Pamiętacie pierwszą zapowiedź Watch_Dogs (PS4), która pojawiła się na targach E3 w 2012 roku? Wtedy przecieraliśmy oczy ze zdumienia patrząc na świetną grafikę i bardzo przekonywującą fizykę otoczenia, które w połączeniu z hakerskimi tematami postawiły na nogi wielu hardkorowych graczy.

Niestety z miesiąca na miesiąc informacji było coraz mniej, by po zobaczeniu w akcji takich gier jak Grand Theft Auto V (PS3), Ubisoft przełożył premierę Watch_Dogs (PS4), które początkowo miało pojawić się w dniu premiery PlayStation 4.

Jak to zazwyczaj bywa w takich przypadkach, twórcy tłumaczyli to chęcią odpicowania gry, poprawy jej grafiki i płynności, jednak po zobaczeniu ostatniego zwiastuna, jesteśmy pełni obaw co do jakości tej produkcji. Dlaczego? Bo gra wygląda gorzej, niż na zapowiedziach w 2012 roku. Poniżej zobaczycie GIF, który pokazuje różnice pomiędzy wersją z 2012 roku i tą, którą zobaczyliśmy niedawno.

Niektórzy twierdzą, że to wina zwiastuna, który pewnie powstał z myślą o zaprezentowaniu wersji na PS3, jednak jaki producent reklamuje grę zwiastunem z wersji na starszą już konsolę?

Źródło: DeviantArt/gamespot

Tagi: PLAYSTATION 3 PlayStation 4 Ubisoft watch dogs wideo