Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.03.2014 12:22
"Nowe Call of Duty będzie miało realistyczną grafikę"
1977V

"Nowe Call of Duty będzie miało realistyczną grafikę"

Tak, już widzę okiem wyobraźni rozbawienie osób, które mają dosyć tej serii. Ale takie słowa padły po Destination PlayStation, które odbywało się w mijającym tygodniu. Czymże jest ten event? Spotkaniem Sony z przedstawicielami handlowymi, właścicielami sklepów i sieci handlowych. Wstępu dla prasy brak.

Jeśli myślicie, że z tego powodu nie ma tam nic na co warto zwrócić uwagę to się mylicie. Czasami Destination PlayStation przyrównuje się do spotkania grupy Bilderberg - wszyscy o nim wiedzą, ale do wiadomości publicznej nie przedostają się żadne konkrety. Chyba, że ktoś ma za długi język, tak jak w tym przypadku.

Użytkownik Twittera postanowił podzielić się wiedzą, którą uzyskał od swojego szefa, obecnego na spotkaniu. Przyznał, że zazdrości tam obecnym, a po chwili sypnął krótkim info na temat nowej odsłony Call of Duty za którą stać będzie Sledgehammer Games. Według niego, gra nosi kodową nazwę "Black Smith" (BLOPS 2 nosiło miano Titan) i będzie kolejną iteracją cyklu Modern Warfare 4 (o czym zresztą pisaliśmy).

Co ciekawe, osoba, która widziała nowego CoDa przyznaje, że gra wygląda o wiele lepiej niż Ghosts i zostało użyte określenie "realistyczna grafika" oraz "wspaniała fizyka". Jedna ze scen którą pokazano działa się na moście Golden Gate w San Francisco.

Tak więc można szykować się powoli na oficjalną zapowiedź, która powinna mieć miejsce w ciągu najbliższych tygodni.

Źródło: https://twitter.com/LOKIOLR

Tagi: Activision call of duty: modern warfare 4 Destination PlayStation Sledgehammer Games