Marek Kłos Marek Kłos 13.02.2014 21:40
inFamous: Second Son wydaje się działać znacznie powyżej 30 klatek
1156V

inFamous: Second Son wydaje się działać znacznie powyżej 30 klatek

Redaktorzy serwisu Gamereactor mieli okazję pośmigać po Seattle wraz z głównym bohaterem gry. Nie wdając się w techniczne szczegóły stwierdzili, że to jak do tej pory zdecydowanie najładniejsza gra na PlayStation 4.

Panowie zachwycali się modelami postaci, efektami świetlnymi, wysoką jakością tekstur i ilością efektów cząsteczkowych.inFamous: Second Son (PS4) z pewnością wygląda świetnie. Jak piszą; robi to ogromne wrażenie biorąc pod uwagę, że jest to gra z otwartym światem. Kolejną ważną kwestią, która wyłapali jest płynność z jaką to wszystko się porusza. Dziennikarze Gamereactora nie są wprawdzie pewni czy inFamous chodzi w 60 klatchach na sekundę, ale zanotowali, że na pewno musi być to wartość sporo powyżej 30 klatek.

Jeżeli faktycznie tak jest, to będę pełen podziwu. Pełne HD przy 60 klatach, lub trochę poniżej w grze o otwartej strukturze, to było by naprawdę spore osiągnięcie. Z drugiej strony jako graczowi zależy mi po prostu na komforcie rozgrywki. Jeśli grać się będzie dobrze, to zupełnie nie będzie mnie zastanawiać jaką wartość wykazują tzw. fps'y

Źródło: http://www.gamereactor.eu/

Tagi: inFamous: second son playstation 4 Sucker Punch