Mateusz Greloch Mateusz Greloch 04.02.2014 09:35
GTA V bije wszelkie rekordy sprzedaży za 2013 rok
1030V

GTA V bije wszelkie rekordy sprzedaży za 2013 rok

O tym, że Grand Theft Auto V (PS3) jest świetną grą, a jego sprzedaż przekracza kolejne miliony sztuk nie trzeba nikogo przekonywać, ale ilość kopii jakie Rockstar sprzedał swoim konsumentom robi wrażenie nawet na kimś, kto na co dzień nie interesuje się branżą elektronicznej rozrywki. Ale czy ktoś myślał, że tym razem będzie inaczej?

Jak podaje Take-Two, Grand Theft Auto V (PS3) zostało najlepiej sprzedającą się grą w 2013 roku. Na dzień dzisiejszy sprzedano ponad 32.5 miliona kopii gry, a liczba ta rośnie z dnia na dzień.

Premiera oraz niesamowita sprzedaż GTA V zapewniła firmie świetne wyniki finansowe w 2013 roku, dzięki czemu może być ona spokojna o swoją egzystencję. Nadal nie wiadomo jednak, co konkretnego firma planuje na 2014 rok, ale strzelam, że dostaniemy pierwsze, konkretne DLC do GTA V, zanim dowiemy się czegoś nowego o kolejnej, dużej produkcji od jednego ze studiów Rockstar.

Jeśli ktoś z Was nadal nie zaopatrzył się w swoją kopię gry, a ciągle waha się czy warto wydać ciężko zarobione pieniądze, to nasza recenzja powinna rozwiać Wasze wszelkie wątpliwości.

Źródło: Take-Two

Tagi: