Mateusz Greloch Mateusz Greloch 24.01.2014 13:24
Tekken Revolution odniósł spektakularny sukces
939V

Tekken Revolution odniósł spektakularny sukces

Kiedy Namco-Bandai ogłosiło, że Tekken Revolution będzie grą free-to-play na PlayStation 3, wielu kręciło nosem. Jak to? Free-to-play? Jeszcze pewnie z mikropłatnościami!? Jak się okazuje, grę chętnie sprawdzają nie tylko fani serii, ale również niedzielni gracze, którzy chcą pograć maksymalnie 30 minut dziennie i wybierają do tego właśnie bijatykę Namco.

Jak do tej pory ściągnięto ponad 2,5 miliona klientów gry, co przekroczyło wszelkie oczekiwania twórców. W podzięce za tak spektakularny wynik, firma postanawia nagrodzić grających, poprzez szereg bonusów.

Jeśli nasz poziom postaci oscyluje poniżej 50 - wtedy od 28 stycznia do 4 lutego będziemy zdobywać trzykrotnie więcej punktów doświadczenia za walki. Dodatkowo za każdy dzień logowania pomiędzy 28 a 31 stycznia, każdy gracz otrzyma jeden premium ticket, całkowicie za darmo.

Jakby tego było mało - każdy gracz otrzyma 50 tys. waluty używanej w Tekken Revolutiion, za codzienne logowanie się pomiędzy 30 stycznia i 4 lutym. Za każdy dzień otrzymamy paczkę 50 kredytów, więc będzie to prosty sposób na łatwy zarobek. Dodatkowo - na czas trwania okresu promocyjnego, zostanie dodany specjalny Mokujin Rush, który warto będzie sprawdzić.

Idąc za ciosem, Namco-Bandai zaprasza do sprawdzenia kolejnej bijatyki free-to-play, czyli Soul Calibur: Lost Swords, która pojawi się do ściągnięcia już 6 lutego.

Źródło: http://www.siliconera.com/

Tagi: free to play Namco Bandai PLAYSTATION 3 PlayStation Network Soul Calibur: Lost Swords tekken revolution