SKLEP
Roger Żochowski Roger Żochowski 23.07.2011 11:55
Miss Gier Wideo: Soul Calibur
2556V

Miss Gier Wideo: Soul Calibur

O nowej odsłonie Soul Calibur jest ostatnio głośno, więc dziewczyn z tej popularnej wśród fanów bijatyk serii nie mogło zabraknąć w naszych wyborach Miss Gier Wideo. W rozwinięciu kolejne starcie wraz z wynikami poprzedniego pojedynku xxxxx

 

A w nim liczyły się tak naprawdę tylko dwie dziewczyny - Jade i Kitana. O ile początkowo to ta druga prowadziła z ponad 10% przewagą, tak wraz z kolejnymi dniami Jade odrabiała straty, by ostatecznie zagwarantować sobie pierwsze miejsce na podium i awans do kolejnej rundy.

 

Tak jak wspomniałem we wstępie, w kolejnej rundzie zawalczą dziewczyny z Soul Calibur. Ivy to nieślubna córka pirata, wychowywana w rodzinie szlacheckiej. Jedną z jej cech charakterystycznych jest bardzo obfity biust. Z kolei Setsuka, która zadebiutowała w trzeciej odsłonie serii, wychowała się w Japonii, gdzie początkowo była odrzucona z powodu kaukaskiej urody. Kojarzona jest między innymi z pewnym parasolem, z którym nie rozstaje się podczas walki. Sophitia znana jest fanom "wiekowego" Soul Edge, a jej oreżem są miecz i tarcza. Niewinny wygląd twarzy i seksowna figura świetnie ze sobą współgrają. Nie powinno też nikogo dziwić jej podobieństwo do Cassandry, która jest jej młodszą siostrą. Ostatnia w stawce Taki to kobieta-ninja i łowczyni demonów w jednym, która podobnie jak Ivy, ma czym oddychać. Na Wasze glosy czekamy do następnej soboty.    

 

 

Tagi: miss gier wideo soul calibur