Daniel Stroński Daniel Stroński 16.12.2013 20:08
Zagadka Super Sackboy'a rozwiązana - do świata szmaciaków zawitają bohaterowie DC Comics
1588V

Zagadka Super Sackboy'a rozwiązana - do świata szmaciaków zawitają bohaterowie DC Comics

Ostatni teaser sprowokował spekulacje nad nową odsłoną serii LittleBigPlanet. Pojawiły się plotki, że będzie do dodatek z superbohaterami DC, a dziś oficjalnie, z galerią i zwiastunem, Superman z ferajną potwierdzili wizytę na MałejWielkiejPlanecie.

LittleBigPlanet 2 nie może narzekać na opuszczenie przez twórców - społeczność co tydzień wybiera najciekawsze plansze, zestawy tematyczne korzystają z popularności świąt, bajek i filmów, a potencjalnie obszerny edytor pozwalają na ciągły napływ oryginalnych poziomów.

DC Comics Premium Level Pack

Tym razem przyjdzie nam uratować Ligę Sprawiedliwych z rąk bandy Lexa Luthora. Z nowym power-upem w postaci peleryny nasz szmaciany bohater nabędzie możliwość szybowania i wykręcania w trakcie akrobacji.

Z pozostałych atrakcji, twórcy przygotowali dwa kostiumy (Cyborg oraz Cheetah), pakiet trofeów i standardowe dodatki w postaci materiałów, przedmiotów, dekoracji i teł.

Kostiumy przeniesiemy do LittleBigPlanet PS Vita oraz LittleBigPlanet Karting.

DC Comics Costume Pack 1

Czemu tylko dwa kostiumy? Gdyż równocześnie dostępne będą ich paczki. W pierwszej z nich Superman, Lex Luthor, Supergirl, Brainiac i Bizarro. Odgadniecie kogo dostaniemy w przyszłości?

DC Comics Season Pass

Podoba Wam się pomysł? Może warto zaopatrzyć się w (dość kosztowną) przepustkę sezonową? Obejmuje Level Pack, 4 paczki kostiumów (trzy pozostałe w przyszłości) i przyszłoroczny DC Comics Premium Level Pack dla PS Vita. Ten jednak został wyceniony na £19.99/€24.99 (~100 zł).

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: littlebigplanet 2 Media Molecule palystation 3 playstation vita