Mateusz Greloch Mateusz Greloch 16.12.2013 13:42
GTA: City of Paradise - Prawda czy fałsz?
1755V

GTA: City of Paradise - Prawda czy fałsz?

Jeden z użytkowników 4Chana natknął się na spotkanie pomiędzy przedstawicielami Rockstara i bułgarskiej firmy Socialevo Network, która zajmuje się głównie marketingiem produktów sieciowych i mobilnych. Na stronia Socialevo znalazło się parę zdjęć, które być może zdradzają coś więcej, aniżeli chciał ujawnić Rockstar.

Chodzi tutaj o tajemniczy projekt GTA: City of Paradise, który rzekomo miały omawiać obie firmy. Socialevo wgrało parę zdjęć ze spotkania, które wyglądają na niespreparowane:

 

Jednak w folderze w którym znajdowały się powyższe zdjęcia, znalazło się też rzekome logo, które wygląda na owoc pracy niezbyt zdolnego grafika:

W sieci wrze od spekulacji. Jedni obstawiają, że to gra przeglądarkowa w stylu Mafia Wars lub aplikacja na systemy mobilne, inni obstawiają DLC do GTA Online, a najwięksi optymiści obstawiają kolejną grę w stylu Vice City.

Niestety na dzień dzisiejszy zarówno Socialevo jak i Rockstar nie komentują sprawy samej gry lub chociażby odbytego spotkania, więc jedyne co nam pozostaje, to śledzić napływające z sieci informacje i zastanawiać się, czy powyższe logo to dzieło amatora, a może stoi za nim coś więcej.

Źródło: http://www.cinemablend.com/

Tagi: Grand Theft Auto V Grand theft auto: city of paradise gta online gta v GTA: City of Paradise Rockstar Rockstar North