Mateusz Greloch Mateusz Greloch 06.12.2013 12:35
Drugi sezon The Walking Dead z datą premiery i prawdopodobną ceną
773V

Drugi sezon The Walking Dead z datą premiery i prawdopodobną ceną

Jeśli wierzyć dacie premiery, która pojawiła się w usłudze Steam, The Walking Dead Season 2 faktycznie zadebiutuje na rynku jeszcze w grudniu, co ucieszy fanów serii o ludziach próbujących odnaleźć się w świecie opanowanym przez zombie.

Data jaka widnieje w systemie Steam dotyczy wersji PC, jednak Telltale obiecywało wcześniej premierę na wszystkich platformach jednocześnie, więc można przypuszczać, że dalsze losy Clementine poznamy już 17 grudnia.

Za dostęp do wszystkich odcinków, czyli tzw. season pass, użytkownicy Steama będą musieli zapłacić w przeliczeniu około 79 zł, czyli tyle samo ile kosztował season pass do drugiej gry, której odcinki wciąż czekają na publikację przez Telltale Games, czyli The Wolf Among Us.

Drugi sezon The Walking Dead ponownie będzie liczył pięć epizodów, z czego cztery kolejne pojawią się dopiero w 2014 roku.

Oczekiwania co do gry są ogromne, bowiem pierwsza paczka epizodów została przez wielu okrzyknięta jako jedno z największych objawień tej generacji. Czy drugi sezon da radę pobić popularność poprzedniego?

Źródło: www.steampowered.com

Tagi: PlayStation 3 Telltale Games the walking dead: season 2