Mateusz Greloch Mateusz Greloch 21.10.2013 13:16
Rockstar zmniejsza nagrody pieniężne za powtarzanie misji w GTA Online
1731V

Rockstar zmniejsza nagrody pieniężne za powtarzanie misji w GTA Online

Nowy patch wprowadził nieco stabilności do świata GTA Online, jednak to nie drobne poprawki przykuły oko graczy - Rockstar postanowił zmniejszyć o połowę ilość pieniędzy, jaką gracze otrzymają po powtórzeniu misji, którą już kiedyś wykonali. Ma to za zadanie ograniczyć proceder, kiedy gracze powtarzali do znudzenia jedną misję, by się szybko wzbogacić.

Gracze przyjęli poprawkę z wielkim niezadowoleniem, ale Rockstar uspokaja:

Zrobiliśmy to by zbalansować grę i zachęcić do zapoznania się z innymi misjami i resztą zawartości jaką oferuje. Rozumiemy, że gracze mogą szczególnie lubić niektóre misje, więc zamiast je usuwać, pozwalamy je powtarzać, ale z mniejszym zyskiem.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że gracze znaleźli tak dobry sposób na "farmienie" kasy, że spadła sprzedaż płatnych pakietów gotówki, więc Rockstar by nie przestać zarabiać na pakietach, musiał szybko zareagować.

Fala krytyki jaka spadła na Rockstar po problemach z dostępem do usługi powraca przy okazji powyższej zagrywki, jednak Rockstar zdaje się nic z tego nie robić i w ciszy pracuje nad nową częścią znanej marki.

źródło: qj.net

Tagi: Grand Theft Auto V gta online gta v patch playstation 3 Rockstar Rockstar North