Mateusz Greloch Mateusz Greloch 10.10.2013 09:00
Pierwsze zrzuty ekranu i wideo z The Order 1886
1237V

Pierwsze zrzuty ekranu i wideo z The Order 1886

Wczoraj informowałem Was o tym, jak The Order 1886 ma wyglądać od strony technicznej i fabularnej, a dziś chciałbym Wam pokazać pierwsze zrzuty pochodzące bezpośrednio z gry.

Game Informer zapewnił sobie ekskluzywny dostęp do materiałów, dzięki czemu możemy podziwiać galerię dostępną we wpisie.

Dotychczas nie wierzyłem ludziom, którzy mówili, że The Order 1886 będzie ładną grą, ale po tym co widzę powyżej, jestem bardzo pozytywnie nastawiony na myśl, że kiedyś położę na tym łapki. Wprawdzie Musiol widział grę na zamkniętym pokazie na Gamescomie, jednak mimo wszystko nie wierzyłem w jego zapewnienia, że gra wygląda jak na pierwszym zwiastunie.

O ile miejscówki i wnętrza pomieszczeń dla przyzwyczajonego do wysokiej jakości tekstur gracza mogą nie być czymś specjalnym, tak wygląd bohaterów, broni i efekt rozpraszającego się światła moim zdaniem wyglądają fenomenalnie. Moją uwagę zwrócił wygląd głównego bohatera oraz to, jak zaprezentowano jego strój. Jeśli materiał  faktycznie rusza się podczas biegania, zgodnie z obowiązującymi zasadami fizyki, to szykuje się nam dopieszczony pod względem najmniejszych szczególików i przede wszystkim piękny tytuł.

Pojawił się także pierwszy materiał wideo - Dzięki SIXXTBONE!

Tagi: exclusive galeria playstation 4 Ready at Dawn The Order: 1886