Zapoluj na dinozaury w Carnivores: Dinosaur Hunter HD!

Wyrośliście na filmach z serii Jurassic Park? Graliście w Turoka? Carnivores: Dinosaur Hunter HD może być grą dla Was.Wyrośliście na filmach z serii Jurassic Park? Graliście w Turoka? Carnivores: Dinosaur Hunter HD może być grą dla Was.
Vogster Online to firma, która wydała już symulatory polowań na dinozaury, jednak do tej pory działali głównie w obrębie PC i platform mobilnych [w tym PSP]. Tym razem postanowili stworzyć sequel w HD i wydać go na PlayStation 3.
Gra będzie dostępna cyfrowo i umożliwi polowanie na różne rodzaje dinozaurów korzystając z wielu, nowoczesnych broni i sprzętu, m.in. pułapek, urządzeń śledzących, pułapek zapachowych i różnego rodzaju urządzeń imitujących odgłosy dinozaurów. Co ciekawe, gra będzie wspierała PS Move, choć nieznana jest jej data premiery.
Udostępniono krótki zwiastun i galerię, które dadzą Wam krótki podgląd na to jak będzie wyglądać gra.
http://youtu.be/14gC_zcfl3g