Dlaczego Bleszinski kupi Wii U?

News
791V
Dlaczego Bleszinski kupi Wii U?
Roger Żochowski | 11.07.2011, 13:41

Wii U póki co wzbudza zarówno wśród graczy jak i developerów mieszane odczucia, jednak są osoby, które już teraz deklarują, że zakupią nową konsolę Nintendo. Jedną z nich jest Cliff Bleszinski. Jaki jest tego powód?

Wii U póki co wzbudza zarówno wśród graczy jak i developerów mieszane odczucia, jednak są osoby, które już teraz deklarują, że zakupią nową konsolę Nintendo. Jedną z nich jest Cliff Bleszinski. Jaki jest tego powód?xxxxx

 

Twórca Gears of War miał już okazję zobaczyć Wii U w akcji i jest pod sporym wrażeniem. Argumentacja jak zwykle w jego przypadku jest jednak dość osobliwa:
 

"Z tego co widziałem konsola prezentuje się świetnie. Jako że będziemy mogli przesyłać swoją grę z telewizora na tablet będący kontrolerem, ktoś kto ma problemy z jelitami, tudzież mały pęcherz, może kontynuować grę w kibelku."
 

- zaznaczył Cliff. Chwilę później dodał już całkiem poważnie, że na pewno kupi Wii U, mimo iż niektórzy uważają nowy system Nintendo za gówniany. Ba, stwierdził nawet, że ludzie, którzy krytykują Wii U, również pobiegną do sklepów. Cóż, jak zwykle wszystko zweryfikuje czas.  

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych