Paweł Musiolik Paweł Musiolik 11.01.2013 08:00
Double Fine zainteresowane markami THQ
182V

Double Fine zainteresowane markami THQ

Rozbiorów THQ ciąg dalszy. Tym razem jednak w głównej roli występuje małe studio Tima Schafera - Double Fine. Dlatego też zapomnieć możemy w tym przypadku o gigantycznej ofercie wykupu. Ale jak informuje DDInvesting na swoim profilu Twitterowym - studio złożyło ofertę razem z Warner Bros. w kwestii upadłości THQ...
Rozbiorów THQ ciąg dalszy. Tym razem jednak w głównej roli występuje małe studio Tima Schafera - Double Fine. Dlatego też zapomnieć możemy w tym przypadku o gigantycznej ofercie wykupu. Ale jak informuje DDInvesting na swoim profilu Twitterowym - studio złożyło ofertę razem z Warner Bros. w kwestii upadłości THQ...Oczywiście biorąc pod uwagę fakt, że Double Fine nie ma co konkurować z gigantami, prawdopodobnie chodzi o odkupienie poszczególnych marek nad którymi pracowało studio, ale zostały one w portfolio THQ. Mowa tutaj o Stacking i Costume Quest, czyli dwóch dosyć ciekawych projektach, które mogłyby otrzymać kontynuacje.

Trzeba przyznać, że robi się coraz ciekawiej jeśli chodzi o tę sprawę. Wstrzymany proces upadłościowy, kolejni, anonimowi chętni na marki i licencje THQ, a między tym cisza i ogromna tajemnica. Oby tylko żadna z marek nie trafiła do firmy, która nie będzie kontynuować jej dalej. Szkoda by było Darksiders czy Saints Row.

Tagi: costume quest double fine stacking THQ