Grzegorz Drabik Grzegorz Drabik 27.04.2010 13:27
Alan Wake - serial "Bright Falls"
1315V

Alan Wake - serial "Bright Falls"

Obrodziło nam w ostatnich dniach Alanem - ale nic dziwnego, skoro gra wychodzi za 3 tygodnie. Ostatnio Remedy zganiło udostępnianie kiepskiej jakości materiałów, teraz pojawiła się też mapka z gry. Czas na oficjalny serial, który poprowadzi nas do premiery...xxxxx

 

Trzeba przyznać, że opowieść pt. "Bright Falls" zapowiada się bardzo klimatycznie - idealnie pasując do tego, co powinna przynieść sama gra Alan Wake. Pierwszy odcinek (z polskimi napisami) dostaliśmy bezpośrednio od Microsoftu - możecie go obejrzeć poniżej. Najpierw jednak, tytułem wprowadzenia, kilka słów o całym pomyśle:

 

"Mamy przyjemność zaprezentować polską wersję trailera „Bright Falls” - serii filmów krótkometrażowych, których akcja jest osadzona przed wydarzeniami z gry „Alan Wake”, której premiera odbędzie się w dniu 14 maja 2010 roku. Reżyserem cyklu „Bright Falls” jest Philip Van, którego krótkometrażowe produkcje zdobywały uznanie na Sundance Film Festival oraz Berlin International Film Festival. W produkcji udział wzieli m. in. Tom Noonan oraz Cooper Huckabee. Zdjęcia do produkcji powstawały w Oregonie.

Podobnie jak w przypadku gry Alan Wake, polski oddział Microsoft zdecydował się na udostępnienie graczom w Polsce zlokalizowanych odcinków serii „Bright Falls”. Ich premiera odbędzie się w ciągu najbliższych tygodnii – o szczegółach będziemy informować na bieżąco."
 
Tyle informacji prasowej od Microsoftu - zapraszam na krótką, ale klimatyczną wizytę w Bright Falls, poniżej.
I nie - ta pani w migawce to raczej nie jest Halle Berry...
 
 
[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: