Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.05.2012 09:51
Kolejne darmowe aplikacje trafią na PlayStation Vita
1070V

Kolejne darmowe aplikacje trafią na PlayStation Vita

Sony nie kłamało w momencie gdy mówiło o tym, że na PlayStation Vita pojawią się kolejne aplikacje, co ważne, będące kompletnie darmowe. I właśnie wczoraj zostały zapowiedziane kolejne trzy, które zainteresowanym pozwolą połączyć przyjemność z pożytecznym...
Sony nie kłamało w momencie gdy mówiło o tym, że na PlayStation Vita pojawią się kolejne aplikacje, co ważne, będące kompletnie darmowe. I właśnie wczoraj zostały zapowiedziane kolejne trzy, które zainteresowanym pozwolą połączyć przyjemność z pożytecznym...

Travel Bug, Ecolibrium i Imaginstruments to właśnie te trzy aplikacje, które pojawią się w najbliższym czasie. W pierwszej nasz robaczek będzie podróżował po wielu krainach ze zdjęć i wykonywać będziemy mogli zadania. W Ecolibrium stworzymy eko-system idealny, a w Imaginstruments będziemy mogli grać na wirtualnych instrumentach używając touchscreena.

Poniżej pierwsze obrazki i informacja prasowa.

Trzy całkiem nowe aplikacje Discovery tylko na PlayStation®Vita


Podróżuj po świecie, zarządzaj całym ekosystemem i wyraź się poprzez muzykę, a wszystko to za darmo, jedynie na PlayStation®Vita

Warszawa, 31 maja 2012 r.: Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) zapowiedziało dziś trzy nowe aplikacje Discovery, dostępne tylko i wyłącznie na PlayStation®Vita (PS Vita). Trio innowacyjnych produktów doskonale pokazuje bogactwo i możliwości nowatorskich rozwiązań PS Vita, ze szczególnym uwzględnieniem przedniego ekranu dotykowego i niezwykłego tylnego panelu dotykowego, łączności za pomocą 3G, a także przednich i tylnych kamer. Nowe aplikacje są idealne dla właścicieli PS Vita szukających gier niestandardowych, odpowiednich dla osób w ciągłym ruchu.


Całkiem nowe tytuły – Travel Bug, Ecolibrium i Imaginstruments – będą dostępne za darmo już tego lata, do pobrania z PlayStation®Store.


W Travel Bug gracze tworzą i personalizują swojego własnego insekta, który podróżuje po świecie z pewną misją. Twój insekt może robić „fotki” podczas podróży, a jego drogę śledzisz za pomocą interaktywnej mapy. Ten innowacyjny produkt zachęca do rywalizowania ze znajomymi o to, kto najszybciej dotrze do celu, co można sprawdzić, korzystając z aplikacji „near”.


Bądź boskim stwórcą w Ecolibrium, niezwykle pomysłowym symulatorze ekosystemów, w którym trzeba zadbać o harmonię w środowisku tworzonym przez samego użytkownika. Jeżeli równowaga w przyrodzie zostanie zaburzona, musisz dokarmiać swą faunę, dopóki nie przywrócisz ładu i optymalnych warunków dla zwierząt i roślin. W tej grze użytkownicy mają możliwość gromadzenia różnych gatunków i wymieniania się nimi z innymi posiadaczami PS Vita za pośrednictwem „near”.


Wszyscy, którzy odkryli w sobie żyłkę do muzyki, powinni wypróbować Imaginstruments. Jest to symulator instrumentu stworzony od podstaw z myślą o PS Vita. Gracze mogą wybrać perkusję, gitarę, a nawet skrzypce. Kiedy użytkownik nauczy się już pięknie grać, może nagrać swoje.


Właściciele PS Vita z łącznością 3G powinni też spodziewać się rychłego wydania długo oczekiwanej t@g, aplikacji bazującej na tworzeniu graffiti, która łączy kreatywne wyrażanie siebie poprzez twórczość, wykorzystanie przestrzeni miejskich i możliwości rzeczywistości rozszerzonej oraz odkrywanie sztuki ulicy. Aplikacja jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla użytkowników PS Vita z łącznością 3G. W t@g możesz tworzyć własne t@gi graffiti, by pochwalić się innym lub rywalizować w konkursach na najlepsze prace. Ponadto dzięki łączności 3G urządzenia PS Vita z GPS-em istnieje możliwość odnajdywania okolicznych t@gów w dowolnym miejscu na ziemi.


Biorąc pod uwagę stale rosnącą listę darmowych pozycji w ofercie PlayStation®Store, wydanych bezpośrednio lub pośrednio przez firmę Sony, a przeznaczonych wyłącznie na PS Vita, można stwierdzić, że nigdy wcześniej nie było takiej swobody rozkoszowania się najlepszymi grami, w każdym miejscu i w dowolnej chwili. Wszystko dzięki PlayStation®Vita.Tagi: Ecolibrium Imaginstruments playstation vita Travel Bug