Paweł Musiolik Paweł Musiolik 18.05.2012 11:30
Sly Cooper: Złodzieje w Czasie trafi na PlayStation Vita!
192V

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie trafi na PlayStation Vita!

Przewidywałem, że podczas trwania E3 - Sony skupi się mocno na grach z PS Vita. Jednak kontynuując tradycję ujawniania gier jeszcze przed targami, mamy dla was zapowiedź  Sly Cooper: Złodzieje w Czasie, która także trafi na PS Vita...
Przewidywałem, że podczas trwania E3 - Sony skupi się mocno na grach z PS Vita. Jednak kontynuując tradycję ujawniania gier jeszcze przed targami, mamy dla was zapowiedź  Sly Cooper: Złodzieje w Czasie, która także trafi na PS Vita...Gra będzie miała funkcję cross-save z wersją na PlayStation 3 co oznacza, że będziemy mogli kontynuować rozgrywkę niezależnie od konsoli. Do tego wykorzysta ona funkcję PS Vity takie jak sterowanie żyroskopowe czy dotykowy ekran.

Poniżej pierwszy zwiastun, galeria i informacja prasowa.

Sly Cooper: Złodzieje w Czasie™ trafi na PlayStation®Vita


Rozpocznij przygodę w domu na PlayStation®3 i kontynuuj ją wszędzie, gdzie tylko się udasz, dzięki PlayStation®VitaWarszawa, 18 maja 2012: Sony Computer Entertainment Europe (SCEE) ogłosiło dziś, że Sly Cooper: Złodzieje w Czasie, nowa przygodowa gra akcji z arcyzłodziejem, Sly’em Cooperem, dostępna będzie na PlayStation®3 (PS3) oraz PlayStation®Vita (PS Vita), co w przypadku serii Sly Cooper jest nowością.


Sly Cooper: Złodzieje w Czasie, autorstwa Sanzaru Games, twórców The Sly Collection na PS3, to najnowszy tytuł wykorzystujący funkcję Cross-Save między PS Vita a PS3. Zapisy w chmurze pozwalają graczom na bezproblemowe przejście od grania w domu do kontynuowania gry na innej konsoli.


Gra wykorzystuje też sterowanie żyroskopowe PS Vita, pozwalając graczom przechylać postać i sterować nią w trakcie tej niesamowitej przygody. Podwójne drążki analogowe dodają grze głębi, przez co używanie systemu staje się niesamowitym przeżyciem.


Sly Cooper: Złodzieje w Czasie to najnowsza część znanej serii, której bohaterem jest Sly, sprytny szop pochodzący z rodu mistrzów złodziejstwa. Rusza on na wyprawę ze swoimi przyjaciółmi – Murrayem i Bentleyem. Przygoda zabierze ich w podróż przez historię i cały świat. Czeka ich mnóstwo zagadek i okazji do skradania się.


Akcja zaczyna się, kiedy z księgi Kradziejus Szopus zaczynają znikać strony opisujące złodziejskie sztuczki klanu Coopera. Przyjaciele muszą się więc cofnąć w czasie, by uratować swych przodków i odkryć tajemnice rodziny Cooperów.


Gracze mogą wybrać spośród kilku postaci grywalnych, z których każda ma własny styl i poczucie humoru, oraz eksplorować siedem niesamowitych światów pełnych ciekawych wyzwań.Tagi: playstation vita sanzaru games sly cooper: złodzieje w czasie