Gearbox: "Borderlands 2 musi być warte oryginału"

Gry
353V
Gearbox: "Borderlands 2 musi być warte oryginału"
VergilDH | 09.11.2011, 11:25
PS3
Scott Kester

z Gearbox Software zdradził w wywiadze dla Gamasutry, iż jego ekipie przyświeca jeden cel: stworzenie tytułu, który będzie wart oryginału. Patrząc na to, ile nowości deweloperzy zdecydowali się wprowadzić, śmiem twierdzić, iż z pewnością zadanie to zostanie przez nich wykonane.Scott Kester z Gearbox Software zdradził w wywiadze dla Gamasutry, iż jego ekipie przyświeca jeden cel: stworzenie tytułu, który będzie wart oryginału. Patrząc na to, ile nowości deweloperzy zdecydowali się wprowadzić, śmiem twierdzić, iż z pewnością zadanie to zostanie przez nich wykonane.

Dalsza część tekstu pod wideo
To trudna sytuacja, bo nie chcemy niczego ulepszać - chcemy wprowadzić nowości. Jeśli jednak nie pozostalibyśmy wierni oryginałowi, ludzie rozdarliby nas na strzępy. Myślę, że Borderlands zawsze było czymś więcej, niż tylko grą. Jesteśmy bardzo przywiązani do pierwszej odsłony serii, toteż chcemy stworzyć jej prawdziwą kontynuację, w którą ludzie chętnie by grali, a nie wprowadzić kosmetyczne zmiany i po raz kolejny sprzedać ten sam produkt.

Fizycznie, gra jest większa niż nasza poprzednia gra. Mamy iście gigantyczne ilości nowych rzeczy w grze, co napawa nas dumą.

Premiera Borderlands 2 planowana jest na 2012 rok.

Źródło: własne

Komentarze (23)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper