Roger Żochowski Roger Żochowski 18.04.2010 07:32
Kompozytor zdradza plany Sony
811V

Kompozytor zdradza plany Sony

Twitter ponownie stał się źródłem ciekawej informacji. Tak ciekawej, że nawet samo Sony do tej pory nie zechciało jej zdementować. Wpis zniknął jednak tak szybko, jak tylko się pojawił. xxxxx

 
 
Przeciek na temat kontynuacji Little Big Planet zawitał na Twitterze Christophera Leary'ego, kompozytora tworzącego muzykę pod pseudonimem Ochre. Lary z „przyjemnością ogłosił”, że jego utwór 'Infotain Me' został zaadoptowany do drugiej odsłony przygód Sackboya. Mimo iż niedługo potem wpis wyparował, serwis LittleBigLand zdążył wcześniej udokumentować ten fakt.
 
 
 
 
Mimo iż Media Molecule, developer odpowiedzialny za Little Big Planet, donosiło wcześniej, że nie ma żadnych planów odnośnie kontynuacji, przecieki z „tajnych źródeł” mówią zupełnie co innego. Podobno jest już pewne, że gra otrzyma wsparcie Move i zadebiutuje jeszcze w tym roku. Oby tylko kontynuacja nie okazała się zbiorem dodatkowych plansz, bo te można przecież stworzyć samemu. Najbardziej uzdolnieni gracze już nie raz udowodnili, że robią to nie gorzej, niż sami producenci. 

 

Tagi: LittleBigPlanet Media Molecule twitter