pyszny pyszny 24.06.2010 10:22
"Kiedyś w E3 chodziło o niespodzianki"
402V

"Kiedyś w E3 chodziło o niespodzianki"

Zapowiedź nowej odsłony kultowej serii Twisted Metal była chyba największym zaskoczeniem tegorocznej konferencji Sony podczas trwania E3. Dlaczego jednak David Jaffe do samego końca trzymał w tajemnicy projekt, nad którym pracuje już od ponad 18 miesięcy?


Zapowiedź nowej odsłony kultowej serii Twisted Metal była chyba największym zaskoczeniem tegorocznej konferencji Sony podczas trwania E3. Dlaczego jednak David Jaffe do samego końca trzymał w tajemnicy projekt, nad którym pracuje już od ponad 18 miesięcy?"Kiedyś w E3 chodziło o niespodzianki. Wpadałeś na targi bez jakiegokolwiek rozeznania co na nich znajdziesz, integralną częścią całej zabawy były spacery od stoiska do stoiska i jednoczesne odkrywanie coraz to nowszych tytułów. Jednak w przeciągu ostatnich czterech, może pięciu lat, wszystko było ogłoszone lub w magiczny sposób wyciekało w odmęty Internetu jeszcze przed rozpoczęciem się samych tagów. Przedstawiciel Sony zadzwonił do mnie pięć miesięcy temu i powiedział: "Zróbmy z Twisted Metal niespodziankę, będzie to ukoronowanie tegorocznej konferencji Sony". Odpowiedziałem: "Oczywiście, zróbmy to!"."

...po czym dodał, dlaczego notorycznie wkręcał internautów, chociażby wtedy gdy stwierdził, że targi E3 obejrzy w domowym zaciszu, mając swoje ulubione kapcie na stopach:
"Cała operacja wymagała ode mnie podstępności. Wybaczcie, ale sprawienie Wam ogromnej niespodzianki podczas E3 było dla mnie ważniejsze od szczerości w trakcie odpowiadania internautom na pytania odnośnie najnowszej odsłony Twisted Metal"

Tagi: