ONE ONE 14.06.2010 09:07
Gran Tursimo 5 na Le Mans
378V

Gran Tursimo 5 na Le Mans

Z okazji tegorocznego wyścigu Le Mans, zakończonego wczoraj, Sony udostępniło dla wszystkich zwiedzających francuską, 24 godziną imprezę, najnowsze demo Gran Turismo 5, które mówi nam nieco więcej o finałowym kształcie gry. W demie można było sprawdzić tylko i wyłącznie jeden samochód (Peugeot 908) i jeden tor, którym oczywiście był Le Mans. Osoby mające przyjemność z najnowszy kawałek kodu, informują o znacznie bardziej agresywnym AI przeciwników. Samo prowadzenie wozu wymaga od nas nie lada umiejętności i jeżeli chcecie poczuć w pełni potęgę gry Polyphony Digital, to nie obejdzie się bez zainwestowaniu w dobrą kierownice. Oczywiście mowa o trybie profesional, gdzie jazda za pomocą Dual Shocka jest niesamowicie trudna. A jak z szybkością? Peugeot 908 to naprawdę istny pocisk, co doskonale widać na poniższym materiale wideo.

Z okazji tegorocznego wyścigu Le Mans, zakończonego wczoraj, Sony udostępniło dla wszystkich zwiedzających francuską, 24 godziną imprezę, najnowsze demo Gran Turismo 5, które mówi nam nieco więcej o finałowym kształcie gry.

W demie można było sprawdzić tylko i wyłącznie jeden samochód (Peugeot 908) i jeden tor, którym oczywiście był Le Mans. Osoby mające przyjemność z najnowszy kawałek kodu, informują o znacznie bardziej agresywnym AI przeciwników. Samo prowadzenie wozu wymaga od nas nie lada umiejętności i jeżeli chcecie poczuć w pełni potęgę gry Polyphony Digital, to nie obejdzie się bez zainwestowaniu w dobrą kierownice. Oczywiście mowa o trybie profesional, gdzie jazda za pomocą Dual Shocka jest niesamowicie trudna. A jak z szybkością? Peugeot 908 to naprawdę istny pocisk, co doskonale widać na poniższym materiale wideo.

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Tagi: demie gran turismo 5 gry mowa nieco peugeot Polyphony Digital samo shocka wideo