ONE ONE 11.06.2010 20:48
Jutrzejszy dzień to nie tylko zwiastun Killzone 3
318V

Jutrzejszy dzień to nie tylko zwiastun Killzone 3

Jutrzejszy trailer Killzone 3 to nie jedyna atrakcja najbliższego odcinka programu GTTV. Przygotujcie się na świeżutkie zwiastuny między innymi SOCOMA 4 oraz... Gran Turismo 5. Wraz z nowym trailerem, Sony ujawni tak oczekiwaną datę premiery? Wątpię, na tą wiadomość raczej przyjdzie nam poczekać do wtorku. Mimo wszystko mocno liczę, że już jutro pierwszy raz ujrzymy np. zmienne warunki atmosferyczne. Poniżej wideo zapowiadające najnowszy odcinek GTTV, który będziemy mogli obejrzeć już jutro.

Jutrzejszy trailer Killzone 3 to nie jedyna atrakcja najbliższego odcinka programu GTTV. Przygotujcie się na świeżutkie zwiastuny między innymi SOCOMA 4 oraz... Gran Turismo 5. Wraz z nowym trailerem, Sony ujawni tak oczekiwaną datę premiery? Wątpię, na tą wiadomość raczej przyjdzie nam poczekać do wtorku. Mimo wszystko mocno liczę, że już jutro pierwszy raz ujrzymy np. zmienne warunki atmosferyczne.

Poniżej wideo zapowiadające najnowszy odcinek GTTV, który będziemy mogli obejrzeć już jutro.


[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

PS. Swoją drogą, ciekawe co Sony chce zaprezentować na samej konferencji, skoro kilka dni przed E3 prezentuje zwiastuny takich killerów jak KillZone 3 oraz Gran Turismo 5.

Tagi: chce e3 2010 gametrailers gran turismo 5 gttv killzone mogli nam raz skoro socom 4 wideo wraz