admin admin 06.02.2010 10:10
Peace Walker ma asa w rękawie
324V

Peace Walker ma asa w rękawie

Pamiętacie jeszcze o "wielkiej niespodziance", która będzie udziałem Metal Gear Solid: Peace Walker? A możecie mi przypomnieć co to takiego? No właśnie - wszystko jeszcze przed nami!


Pamiętacie jeszcze o "wielkiej niespodziance", która będzie udziałem Metal Gear Solid: Peace Walker? A możecie mi przypomnieć co to takiego? No właśnie - wszystko jeszcze przed nami!PR manager Kojima Productions, Jiro Oishi, w odpowiedzi na podekscytowanie trybem co-op w przenośnym MGSie pisze:
Jednakże, w rzeczywistości, w Peace Walkerze kryje się jeszcze jeden niesamowity urok [org. charm - dop. redakcji] poza co-op'em.

To coś, co nie zostało jeszcze ogłoszone. Nie wiem, czy śledzicie blog Kojimy, ale mniej więcej w październiku zeszłego roku napisał, że jedna z głównych niespodzianek przygotowywanych w ramach gry "sprawi, że ludzie rzucą się na PSP". Ciekawe czy obaj panowie myślą o tym samym?

Tagi: asa blog gry Hideo Kojima jiro Kojima Productions Metal Gear Solid metal gear solid: peace walker mgs oishi poza pr manager psp roku