admin admin 06.02.2010 09:28
Plotki i ploteczki nt Sonic 4
425V

Plotki i ploteczki nt Sonic 4

Haker o pseudonimie Vash opublikował na stronie Game-Hakers.com zastanawiające fragmenty kodu oficjalnej strony gry Sonic the Hedgehog 4.


Haker o pseudonimie Vash opublikował na stronie Game-Hakers.com zastanawiające fragmenty kodu oficjalnej strony gry Sonic the Hedgehog 4.preorderBtn1 = new preorderBtn();

- czyżby SEGA planowała również wydanie pudełkowej wersji gry lub jakiś inny sposób jej zakupu?

broniksBtn = new Sprite();- w tych dwóch linijkach z kolei możemy dopatrywać się jakiejś nowej postaci, która miałaby pojawić się w grze.

zone1Btn

zone2Btn

zone3Btn

zone4Btn

zonesBtn

- jak długi będzie Episode 1? Jeśli wziąć powyższe, tworzony byłby z czterech stref. Zakładając, że każda ze stref to 2 lub 3 poziomy (jak to w tej serii), daje nam to naprawdę pokaźną liczbę.

Poza tym haker wydobył jeszcze z kodu strony taki oto obrazek:
Można to interpretować na dwóch płaszczyznach: występujących w grze postaci lub platform, na które gra zostanie wydana (choć ta druga opcja w ogóle do mnie nie przemawia, a czwartą platformą miałby być iPhone/iPod Touch). A więc: Sonic, Vector/Jet, Tails i Knuckles? Nie jestem ekspertem w tej kwestii, dlatego zapraszam fanów serii do wypowiedzenia się w komentarzach.


Pamiętajmy, że pewne informacje w tym temacie przyniesie dopiero całkowite odsłonięcie oficjalnej strony gry (obecnie znajdziemy tam kilka liczników). Z drugiej strony - to w końcu kod z oficjalnej strony...

Tagi: druga Episode 1 haker iPhone postaci sega serii sonic 4 sonic hedgehog Sonic the Hedgehog sprite zapraszam