nariko nariko 24.09.2009 13:34
Michał Żebrowski w God Of War III
456V

Michał Żebrowski w God Of War III

Jak już powszechnie wiadomo wszystkie tytuły w formie wyłączności na PS3 zostaną w naszym kraju zlokalizowane. Jak sprawa wygląda z God Of War III? Zapraszam do oficjalnej informacji prasowej na ten temat:
Po raz kolejny PlayStation daje polskim fanom w pełni zlokalizowaną grę. Tym razem przyszła kolej na długo wyczekiwaną – God of War 3. Już dziś wiadomo, że postać Herkulesa przemówi do nas niezwykłym głosem Michała Żebrowskiego.


Jak już powszechnie wiadomo wszystkie tytuły w formie wyłączności na PS3 zostaną w naszym kraju zlokalizowane. Jak sprawa wygląda z God Of War III? Zapraszam do oficjalnej informacji prasowej na ten temat:Po raz kolejny PlayStation daje polskim fanom w pełni zlokalizowaną grę. Tym razem przyszła kolej na długo wyczekiwaną – God of War 3. Już dziś wiadomo, że postać Herkulesa przemówi do nas niezwykłym głosem Michała Żebrowskiego.

SCE Polska kontynuuje prace nad lokalizacjami kolejnych gier na PlayStation i coraz częściej można usłyszeć o nowych wersjach przygotowanych specjalnie dla polskiego gracza. Obecnie są to: inFAMOUS, SingStar Polskie Hity czy Buzz! Polskie Łamigłówki, jednak lista ta będzie się tylko systematycznie wydłużać. SCE Polska zapowiada, że Michał Żebrowski nie będzie jedyną gwiazdą dubbingującą GoW 3. Które ze znanych głosów przemówią do polskich graczy? To okaże się już wkrótce. Zagadką pozostaje na pewno najbardziej interesująca postać głównego bohatera - Kratosa, który po raz kolejny stanie do walki z mitologicznymi wrogami. Kratos to spartański wojownik, a więc możemy się spodziewać, że głosu do tej postaci użyczy na pewno ktoś, kto charakter bohatera God of War 3 ma we krwi…


Tagi: god of war god of war 3 God of War III Kratos kto Michał Żebrowski polska prace raz razem SCE scep singstar