ONE ONE 09.09.2009 16:09
Summony w FF XIII - gameplay
476V

Summony w FF XIII - gameplay

Japońscy gracze świętują. Tegoroczna premiera Final Fantasy XIII na rynku japońskim, została oficjalnie potwierdzona. Podanie dokładnej daty wydania tak oczekiwanej gry, to duże wydarzenie, któremu towarzyszyła specjalna, zwołana na tą okazje konferencja. Nie zabrakło na niej przedstawicieli SONY, którzy skorzystali z okazji i napomknęli wszystkim zebranym dziennikarzom, że Final Fantasy XIII na terenie Japonii będzie dostępny tylko na ich konsoli, zapowiadając przy okazji Bundle Pack (konsola plus gra). Na konferencji nie zabrakło standów z grą, dzięki czemu, każdy chętny mógł sprawdzić w praniu najnowszego "Fajnala". Jednym z tych szczęściarzy był wysłannik serwisu gamepro.com, który przy okazji nagrał kilka materiałów z gry. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wypada przywoływanie summonów, to zapraszam do dalszej części newsa. Naprawdę warto to zobaczyć.

Japońscy gracze świętują. Tegoroczna premiera Final Fantasy XIII na rynku japońskim, została oficjalnie potwierdzona. Podanie dokładnej daty wydania tak oczekiwanej gry, to duże wydarzenie, któremu towarzyszyła specjalna, zwołana na tą okazje konferencja. Nie zabrakło na niej przedstawicieli SONY, którzy skorzystali z okazji i napomknęli wszystkim zebranym dziennikarzom, że Final Fantasy XIII na terenie Japonii będzie dostępny tylko na ich konsoli, zapowiadając przy okazji Bundle Pack (konsola plus gra).

Na konferencji nie zabrakło standów z grą, dzięki czemu, każdy chętny mógł sprawdzić w praniu najnowszego "Fajnala". Jednym z tych szczęściarzy był wysłannik serwisu gamepro.com, który przy okazji nagrał kilka materiałów z gry. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wypada przywoływanie summonów, to zapraszam do dalszej części newsa. Naprawdę warto to zobaczyć.
Shiva
[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

Odin
[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]

źródło

Tagi: bundle pack final fantasy xiii gameplay gamepro gra gry jak Japonia kilka konferencja odin podanie Square Enix