Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 11:01
Daredevil 3 na klimatycznej zapowiedzi. Netflix rozpoczyna promocję serialu
1539V

Daredevil 3 na klimatycznej zapowiedzi. Netflix rozpoczyna promocję serialu

Subskrybenci Netflix mogą szykować wolny czas na trzecią przygodę Matta Murdocka. Niewidomy superbohater powróci jeszcze w tym roku. Zobaczcie pierwszą i bardzo wymowną zajawkę.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery trzeciego sezonu Daredevila, jednak historia będzie dostępna w przeciągu następnych tygodni. Netflix potwierdził publikację opowieści do końca 2018 roku.

Netflix zgarnie mocne produkcje z DC Universe? Polacy mogą zobaczyć świetne seriale i filmy

W przyszłym roku Disney zaprezentuje swoją platformę streamingową, ale Netflix bez najmniejszego problemu może kontynuować rozwijanie swoich historii. W ubiegłym tygodniu widzowie zapoznali się z drugim sezonem Iron Fista, a wkrótce gracze otrzymają dostęp do trzeciej historii Daredevil.

Firma w końcu pokazała konkretny materiał zapowiadający historię– Matt wydaje się załamany ostatnimi wydarzeniami i zaczyna mocno wątpić w sens wskakiwania w garnitur i rywalizowania z oprychami na sali sądowej. „Mrok reaguje tylko na mrok” to wymowne słowa, które powinny zwiastować sezon pełen efektownych walk i pewnie wielu złamanych kości u głównego bohatera.

Daredevil 3 podobnie jak poprzednie sezony będzie zawierać 13 odcinków i wszystkie epizody zostaną udostępnione jednego dnia.

Tagi: daredevil netflix trailer zwiastun