Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.09.2018 10:29
Neo Geo Mini na zwiastunie. SNK zaprasza Europejczyków do kupowania konsoli
1013V

Neo Geo Mini na zwiastunie. SNK zaprasza Europejczyków do kupowania konsoli

SNK rozpoczęło kampanię marketingową nakierowaną na europejskich odbiorców. Firma zachęca do kupowania Neo Geo Mini, które już w październiku trafi do rąk największych sympatyków retro urządzeń.

Konsola SNK trafiła już do graczy w Kraju Kwitnącej Wiśni, a Europejczycy od 29 października otrzymają dostęp do małych automatów. Sprzęt jest już dostępny w przedsprzedaży, więc firma rozpoczęła stosowną promocję.

Samurai Shodown powraca! Nowa odsłona kultowej serii bijatyk trafi na PlayStation 4

Opublikowany materiał to dobra okazja do zapoznania się z urządzeniem. SNK pokazuje konsolę z każdej strony, pozwala spojrzeć na dodatkowe kontrolery i w zasadzie brakuje tutaj jednego – konkretnej prezentacji rozgrywki.

Sprzęt możecie zgarnąć za około 629 zł i w tej cenie otrzymacie 40 zainstalowanych klasyków. Producent oferuje między innymi gry z serii Metal Slug, King of Fighters, czy też nawet dwie części King of the Monsters.

SNK dodatkowo zapowiedziało wczoraj powrót Samurai Shodown – aktualnie zobaczyliśmy krótki zwiastun. Bijatyka w przyszłym roku trafi na PlayStation 4, a wkrótce otrzymamy konkretne informacje dotyczące pozycji.

Tagi: Neo Geo Mini SNK trailer zwiastun