Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2018 15:58
PUBG wkrótce otrzyma zimową mapę. Gra zanotowała wyjątkowy wynik
1176V

PUBG wkrótce otrzyma zimową mapę - Dihor Otok. Gra zanotowała wyjątkowy wynik

Playerunknown's Battlegrounds nie elektryzuje już graczy jak Fortnite, jednak produkcja wciąż cieszy się dobrym wynikiem. Gra zanotowała wyjątkowy rekord na Steam, a jednocześnie możemy spojrzeć na zimową lokację, która już wkrótce trafi do pierwszych graczy.

Twórcy PUBG-a nie mają łatwego życia, ponieważ ich produkcja jest wciąż porównywana do darmowego Fortnite Battle Royale. Mimo wszystko pozycja Epic Games nie może brać udziału w ciekawej konkurencji, w której Playerunknown's Battlegrounds jest aktualnie niekwestionowanym liderem.

Tłuszczoodporny kontroler Xbox One. Limitowany sprzęt z motywem PUBG

Przez ostatnie 365 dni na serwerach Playerunknown's Battlegrounds znajdowało się przynajmniej 1 mln graczy. Jest to pierwsza gra na Steam, która może pochwalić się tak wyjątkowym wynikiem – oczywiście w najlepszych czasach na serwerach biegało nawet 3,2 mln fanów kurczaków (styczeń 2018), ale od tego momentu popularność spada.

Nie oznacza to oczywiście, że na serwerach brakuje ludzi. Systematycznie na PC w Playerunknown's Battlegrounds gra około milion graczy, którzy już wkrótce jako pierwsi otrzymają dostęp do Dihor Otok.

Jest to najnowsza, zimowa mapa, która zaoferuje powierzchnie 8x8 km, lecz do użytku graczy zostanie oddany teren o rozmiarze 6x6 km. Premiera została zaplanowana na zimę, jednak w niedalekiej przyszłości będziemy świadkami pierwszych testów.

Twórcy przygotowują również nowy tryb, który rozgrywką ma przypominać dominację z Call of Duty.

PlayerUnknown's Battlegrounds zimowa mapa

Tagi: PlayerUnknown's Battlegrounds pubg wyniki