Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2018 12:46
The Walking Dead: The Final Season trafi do pudełek na PS4, XOne i Switch
726V

The Walking Dead: The Final Season trafi do pudełek na PS4, XOne i Switch

Telltale zamyka wielką sagę The Walking Dead ostatnim sezonem. Firma zapowiedziała, że komplet jego epizodów kupimy w wydaniu pudełkowym.

Telltale ogłosiło, że The Walking Dead: The Final Season wskoczy do pudełek. W związku z faktem, że fani uniwersum cały czas czekają na wydanie pozostałych epizodów z ostatniego sezonu, na płycie z takim wydaniem gry znajdziemy tylko dwa pierwsze odcinki. Ostatnie dwie części gry, czyli epizod 3 "Broken Toys" oraz epizod 4 "Take Us Back" trzeba będzie pobrać cyfrowo. Epizod 3 zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji 6 listopada a finalny odcinek ściągniemy 18 grudnia 2018 r.

Fizyczne wydanie The Walking Dead: The Final Season ma trafić na rynek 6 listopada w wersji na PS4 i XOne (zaraz po wydaniu drugiego epizodu gry, co ma nastąpić 25 września). Telltale szykuje też wydanie fizyczne na Nintendo Switch. Tu jak zwykle jednak gracze muszą uzbroić się w cierpliwość. Studio nie wie jeszcze, kiedy upora się z zadaniem przeniesienia finalnego sezonu na konsolę Nintendo.

 

Tagi: PS4 Switch telltale the walking dead xone