redakcja PPE redakcja PPE 07.09.2018 22:30
Pimp My Notebook
510V

3. edycja konkursu #PimpMyNotebook

Morele.net razem z partnerem strategicznym wydarzenia - firmą Acer, poszerza formułę realizowanych dotychczas konkursów na „odpicowanie komputera”. Po dwóch edycjach skierowanych do fanów PC przyszedł czas na miłośników laptopów. Łączna pula nagród przygotowana przez organizatorów to aż 18 tysięcy złotych.

Tym razem w konkursie zostały przewidziane dwie nagrody, aby zarówno zapaleni gamerzy jak i użytkownicy korzystający z laptopów w pracy, mieli szansę wziąć udział w rywalizacji. Do wygrania w #PimpMyNotebook są gamingowy zestaw z laptopem Acer Predator o wartości 10 tysięcy PLN lub zestaw biurowy z laptopem Acer o wartości 8 tysięcy PLN.

#PimpMyNotebook - przejdź na stronę konkursu

Nie od dziś wiadomo, że wspólne zainteresowania zbliżają ludzi do siebie. Dlatego jako osoby pasjonujące się nowymi technologiami oraz grami jesteśmy dumni z tego, że możemy właśnie te zainteresowanie dzielić z naszymi Klientami. To wspólny mianownik, który motywuje nas do dawania im ciągle więcej – mówi pomysłodawca i organizator konkursu Wojciech Łaszczak, marketing manager morele.net. – Z niecierpliwością czekamy na zgłoszenia, których kreatywność niejednokrotnie nas już zaskoczyła – dodaje.

Zadanie konkursowe nie będzie niespodzianką. Żeby wziąć udział w konkursie i powalczyć o jedną z nagród wystarczy dodać na stronie morele.net „inspirację”, a więc nic innego jak listę zakupową, na której znajduje się wymarzony laptop oraz nagrać krótki film pokazujący obecny komputer i uzasadnić w nim dlaczego to właśnie do Uczestnika mają powędrować nagrody. Link do video należy umieścić w opisie inspiracji i przesłać ją na podany przez organizatora adres email.

Wszystkie szczegóły i dokładny regulamin znajduje się pod tym linkiem. Zgłoszenia konkursowe można przysyłać do 30 września. Zapraszamy do udziału i powodzenia!

Pimp My Notebook

Materiał powstał przy współpracy z Morele.net. 

Tagi: