Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.09.2018 09:13
Final Fantasy XV: Pocket Edition HD już w sprzedaży na XOne i PS4. Niedługo premiera na Switch!
1430V

Final Fantasy XV: Pocket Edition HD już w sprzedaży na XOne i PS4. Niedługo premiera na Switch!

Były przecieki, czas na konkrety! Final Fantasy XV: Pocket Edition HD wskoczyło już do cyfrowej dystrybucji na konsolach stacjonarnych! Swoją wersję otrzymają też niedługo posiadacze Switch.

Square Enix bez specjalnych fanfar wrzuciło do cyfrowej dystrybucji Final Fantasy XV: Pocket Edition HD. Gra jest już dostępna w sprzedaży na PS4 i XOne. Niedługo produkcja zostanie rónież udostępniona na Switch. Będzie to dla posiadaczy Switch pierwsza okazja do poznania fabuły z Final Fantasy XV. Ten kieszonkowy tytuł, który pierwotnie pojawił się na smartfonach odtwarza wszystkie kluczowe wydarzenia z pierwotnego wydania Final Fantasy XV.

Final Fantasy XV: Pocket Edition HD kosztuje 125 zł na PS Store. Obecnie obowiązuje jednak zniżka 40% dla osób z wykupionym abonamentem PS Plus, dzięki czemu tytuł można kupić za 75 zł. W tej cenie otryzmujemy dostęp do wszystkich wydanych epizodów tego RPG-a.

Final Fantasy XV: Pocket Edition HD dorobiło się również zwiastuna premierowego, który znajdziecie poniżej (w galerii czekają na was natomiast screeny). Czekamy teraz na podanie daty premiery gry w wersji na Switch, gdzie z pewnością tytuł będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem. 

Tagi: