redakcja PPE redakcja PPE 06.09.2018 11:46
Spider-Man empik
1219V

Spider-Man z kartą Mój Empik tylko za 239,99 zł

Już jutro premiera świetnie ocenianego, najnowszego hitu na PS4 Spider-Man. Z tej okazji Empik przygotował ofertę dla posiadaczy karty Mój Empik, którzy będą mogli nabyć tytuł za 239,99 zł (cena regularna to 269,99 zł).

Sieć Empik zaprasza do skorzystania z promocyjnej ceny na zakup gry Spider-Man. Już od jutra, w dniu premiery długo wyczekiwanych przygód Człowieka-Pająka, posiadacze karty Mój Empik będą mogli kupić grę w cenie 239,99 zł. Promocyjna cena będzie obowiązywała w dniach 7-9 września w salonach Empik i na empik.com.

Kup Spider-Mana na PS4 na Empik.com

Nowe przygody Spider-Mana zbierają bardzo dobre oceny. W naszej recenzji Wojtek pisał m.in. tak:

Powiedzieć „Spider-Man to jedna z najlepszych gier Insomniac Games", to jakby nie powiedzieć nic. Powiedzieć „Spider-Man to najlepsza growa przygoda Petera Parkera", to jakby rzucić banałem. Powiedzieć „Spider-Man to jedna z najlepszych gier tej generacji", to powiedzieć prawdę. Bardzo długo czekaliśmy na taką przygodę Pająka, ale w końcu debiutuje gra, która oddaje odpowiedni hołd tej postaci i rozpoczyna wielką serię. Insomniac Games stworzyło kapitalną grę, o której nie marzyli nawet najwięksi fani Człowieka-Pająka. Ta produkcja jest moim aktualnym „Game of the Generation”.

Jak działa karta Mój Empik? Dołącz do programu – to proste!

  1. Pobierz aplikację mobilną Empik z Google Play, App Store albo www.empik.com/app
  2. Lub dołącz na stronie www.empik.com/logowanie
  3. Lub wypełnij prosty formularz w salonie.
  4. Podaj jedynie kilka prostych informacji (imię, nazwisko, nr telefonu i adres e-mail)

W Mój Empik każdym zakupem wspierasz biblioteki szkolne, korzystasz z wyjątkowych promocji, zniżek i zaproszeń na wydarzenia specjalnie dla Ciebie.

Tagi: promocja Spider-Man