Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.09.2018 15:57
Fallout 76. Bethesda zdradziła nowe informacje na temat wątku fabularnego
1617V

Fallout 76. Bethesda zdradziła nowe informacje na temat wątku fabularnego

Najnowsza odsłona Fallouta z całą swoją online'ową otoczką oraz naciskiem na kooperację wzbudziła wśród fanów niemałe emocje. Bethesda uspokaja, zdradzając trochę szczegółów na temat głównego wątku fabularnego w grze.

Opowiedział o nich reżyser Fallouta 76, Todd Howard, na łamach najnowszego numeru Game Informera. Fabuła ma się skupiać wokół tajemniczego zniknięcia nadzorczyni Krypty 76, która z nieznanych powodów opuściła ją na długo przed pozostałymi mieszkańcami. Zostawiła po sobie jedynie tajne instrukcje dla gracza. Po wyjściu z krypty przechwycimy też od niej transmisję. Będą to dwa czynniki napędzające nas do działania. W trakcie kampanii nie zabraknie całej gamy różnorodnych questów pobocznych, z których zresztą słynie seria Fallout. Dzięki temu będziemy mieli dużą swobodę w kształtowaniu własnej przygody w Zachodniej Wirginii.

Howard zdradził też, że ukończenie wątku fabularnego będzie wymagało wysokiego poziomu doświadczenia (nie przelecimy więc przez niego na szybko) i zostanie nagrodzone atomówką, którą - jak już wiemy z wcześniejszych doniesień - wykorzystamy w trakcie multiplayerowej rozgrywki.

Jak widać, Fallout 76 wcale nie rezygnuje z klasycznych elementów budujących serię i własna, indywidualna przygoda nadal będzie dla nas istotna. Co więcej stanowić ma teraz preludium do aktywności endgame'owych, przygotowując grunt pod zabawę z innymi ludźmi.  

Tagi: Bethesda Fallout 76 Todd Howard