Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 03.09.2018 14:02
Fortnite - wydarzenie High Stakes. Nowy tryb oraz kotwiczka w akcji! (wideo)
1206V

Fortnite - wydarzenie High Stakes. Nowy tryb oraz kotwiczka w akcji! (wideo)

Epic Games pokazało wczoraj w trakcie streamu nowe wydarzenie o nazwie High Stakes, nowe skórki oraz zupełnie nowy gadżet. Wszystko to (no, z wyjątkiem skórek oczywiście) kompletnie odmienia oblicze Fortnite!

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że Epic rozpieszcza graczy coraz to nowymi i coraz ciekawszymi czasowymi wydarzeniami, ale High Stakes w połączeniu z pistoletem z hakiem, a raczej kotwiczka (grappler gun) może namieszać w kwestii rozgrywki bardziej niż zwykle.

Fortnite. Szajby ciąg dalszy - zamiast rozmowy kwalifikacyjnej partyjka w grę

Powiedzmy, że Fortnite wchodzi mocno w klimaty heist movie. W nowym trybie czterech śmiałków będzie musiało wspólnie znaleźć na mapie sejf, zabezpieczyć znajdującą się w nim mamonę, a następnie dotrzeć cało do strefy ewakuacji i umknąć przed pozostałymi graczami. Oczywiście wraz z nowym wydarzeniem pojawi się cały szereg nowych wyzwań oraz tematyczne skórki elegancko ubranych złodziei.

Grappler gun może z kolei jeszcze bardziej namieszać w całej mecie Fortnite, gdyż pozwala błyskawicznie przemieszczać się w różne miejsca na mapie. Wystarczy wystrzelić hak w wyznaczone miejsce, a nasza postać się do tego miejsca przyciągnie szybko na linie. To patent znany z wielu gier (m.in. Titanfall 2, CoD: Black Ops 4), ale dla całego świata Fortnite i oblicza rozgrywki może mieć niebagatelny wpływ. Zarówno nowy tryb, jak i nowy gadżet zobaczycie na poniższym wideo:

High Stakes wystartuje w przyszłym tygodniu i znowu zapewni fanom masę zabawy.

Tagi: battle royale Epic Games Fortnite