Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.09.2018 12:31
Strażnicy Galaktyki 3 w martwym punkcie. Dave Bautista nie wie czy zagra w filmach Disneya
2761V

Strażnicy Galaktyki 3 w martwym punkcie. Dave Bautista nie wie czy zagra w filmach Disneya

Zwolnienie Jamesa Gunna ze stanowiska reżysera Strażników Galaktyki 3 wywołuje kolejne turbulencje. Obecnie nie wiadomo nawet czy finalna część popularnej serii w ogóle powstanie.

Prace nad Strażnikami Galaktyki 3 zostały zatrzymane, co potwierdził Dave Bautista, wcielający się w postać Draxa. Aktor mocno sprzeciwia się polityce Disneya, który odsunął James Gunna od tworzenia Strażników Galaktyki z powodu kontrowersyjnych wpisów na Twitterze sprzed ok. 9 lat.

W rozmowie w trakcie The Jonathan Ross Show Bautista stwierdził, że nie wie czy chce dalej pracować dla Disneya. Aktor sprzeciwia się w ten sposób decyzji Disneya w kwestii zwolnienia reżysera marki.

"Rozmowy, które przeprowadziliśmy były słodko-gorzkie. Wróć! - gorzko-gorzkie, bo nie jestem zadowolony z tego, co zrobiono z Jamesem Gunne. Oni zatrzymali ten film. Wstrzymali produkcję na czas nieokreślony. Jeśli mamy być z tobą szczery, nie wiem czy chcę dalej pracować dla Disneya. Nie boję się przyznać do tego, co czuję" - powiedział Bautista.


Źródło: https://mashable.com/article/david-bautista-james-gunn/?europe=true

Tagi: