SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2018 12:29
Wiedźmin od Netflix z pełnym scenariuszem dla 1 sezonu
2100V

Wiedźmin od Netflix z pełnym scenariuszem dla 1. sezonu

Ekipa odpowiedzialna za serial Wiedźmin nie traci czasu. Dzisiaj potwierdzono zakończenie przygotowania scenariusza, więc już wkrótce wybrani aktorzy otrzymają go w swoje łapy, a w listopadzie na planie padnie pierwszy klaps.

Wszystko zmierza w odpowiednim kierunku. Jeszcze kilka miesięcy temu zespół odpowiedzialny za serial w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego szukał odpowiednich miejscówek do zdjęć, a w kolejnym kroku rozpoczęły się castingi.

Wiedźmin od Netflix. Polka stara się o rolę w serialu

Jednocześnie Lauren S. Hissrich mogła ze swoim zespołem dopracowywać historię i przygotowywać scenariusze dla kolejnych odcinków. Dzisiaj showrunnerka opublikowała znaczącą wiadomość, którą możemy jednoznacznie rozumieć:

„Pamiętacie, gdy tweetowałam, jak szalona i ktoś powiedział, żebym przestała i poszła pisać scenariusz?

#Witcher #finale”

Firma powinna wkrótce zakończyć zbieranie odpowiednich twarzy do poszczególnych bohaterów, więc w niedalekiej przyszłości poznamy pełną obsadę serialu. Prace na planie mają rozpocząć się już na początku listopada.

Wiedźmin od Netflix ma zadebiutować na platformie w 2020 roku i pierwszy sezon otrzyma osiem odcinków. Każdy z epizodów będzie trwał około 60 minut, ale bardzo możliwe, że platforma nie zakończy wydarzeń na pierwszej opowieści.

Źródło: Twitter

Tagi: lauren s. hissrich netflix serial wiedźmin