Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2018 09:28
Shadow of the Tomb Raider Edycja Kolekcjonerska. Pełna prezentacja bogatego pakietu
1216V

Shadow of the Tomb Raider Edycja Kolekcjonerska. Pełna prezentacja bogatego pakietu

Square Enix ponownie zdecydowało się przygotować drogi zestaw dla fanów Lary Croft. Shadow of the Tomb Raider trafi już wkrótce do graczy, więc możemy spojrzeć na pełną prezentację edycji kolekcjonerskiej.

14 wrześnie odbędzie się premiera kolejnej przygody Lary Croft. Eidos Montreal przygotowało wielkie zakończenie trylogii, które według deweloperów będzie najtrudniejszą i najmroczniejszą historią w całym uniwersum.

Shadow of the Tomb Raider z psem w roli Lary Croft

Shadow of the Tomb Raider zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Square Enix zdecydowało się na przygotowanie Ultimate Edition, które w cenie 199 dolarów oferuje między innymi grę, figurkę, latarkę, czekan do otwierania butelek, soundtrack, czy też zestaw cyfrowych dodatków.

Pakiet trafił do ogromnego pudełka i został przygotowany z dbałością o detale – zwróćcie uwagę na figurkę, która wygląda naprawdę świetnie. W sumie już Rise of the Tomb Raider zostało dopakowane ładnym gadżetem, który zdobi mieszkania wielu graczy.

Aktualnie Ultimate Edition jest wyprzedane w sklepie Square Enix, jednak firma zbiera chętnych graczy i zamierza przygotować drugą partię edycji kolekcjonerskiej.

Tagi: edycja kolekcjonerska eidos montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix unboxing