Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2018 13:40
Fear The Wolves z klimatycznym zwiastunem. Gra dostępna we Wczesnym Dostępie
378V

Fear The Wolves z klimatycznym zwiastunem. Gra dostępna we Wczesnym Dostępie

Vostok Games ostatnie tygodnie spędziło na dopieszczeniu pierwszej wersji Fear The Wolves. Gra właśnie wylądowała na Steam, więc pierwsi gracze mogą zapoznać się ze shooterem, którego najnowszy materiał wideo potrafi zaintrygować.

Fear The Wolves miało wskoczyć do Early Access kilka tygodni temu, jednak autorzy zdecydowali się przesunąć premierę. Dodatkowy czas pozwolił na wykorzystanie opinii społeczności, która miała okazję sprawdzać grę podczas bety.

Fear the Wolves. Battle royale od twórców S.T.A.L.K.E.R na gameplayu. Wracamy do Czarnobyla

Była to podobno dobra decyzja, bo Fear The Wolves zdaniem dostępnych informacji wygląda znacznie lepiej. Twórcy zajęli się optymalizacją, zadbali o wyeliminowanie największych błędów i choć nadal w tym wypadku mówimy o Wczesnym Dostępie, to jednak gra jest już jak najbardziej grywalna.

Na konkretniejsze wrażenia musimy zaczekać przynajmniej kilka najbliższych dni, ale deweloperzy jednocześnie obiecują stałą pracę nad ulepszaniem Fear The Wolves. Tytuł w kolejnych tygodniach otrzyma kilka aktualizacji.

Poniższy zwiastun może Was zainteresować, bo Fear The Wolves nie jest typowym shooterem typu Battle Royale – autorzy w ciekawy sposób wykorzystują umiejscowienie wydarzeń, ponieważ akcja gry rozgrywa się w Czarnobylu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: early access Fear the Wolves trailer wczesny dostęp zwiastun