SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2018 12:10
Johnny English Strikes Again na zwiastunie. Utalentowany agent poznaje wirtualną rzeczywistość
444V

Johnny English Strikes Again na zwiastunie. Utalentowany agent poznaje wirtualną rzeczywistość

Universal Pictures zaprasza na drugi zwiastun nowej przygody Johnny'ego Englisha. Materiał skupia się na wirtualnej rzeczywistości, ponieważ znany agent otrzymał możliwość sprawdzenia zestawu VR.

Johnny English Strikes Again to najnowsza komedia szpiegowska Davida Kerra, który wcześniej wyreżyserował głównie seriale – Brytyjczyk pracował przy między innymi Whites, Fest Meat, Pod numerem 9, Bez urazy, czy też Sędzia John Deed. Za historię odpowiada William Davies, czyli twórca scenariusza do pierwszej części Johnny English.

Quentin Tarantino wybrał Polaka do roli Romana Polańskiego w Once Upon a Time in Hollywood

Najnowsza opowieść skupia się na olbrzymim cyber-ataku, przez który zostały ujawnione wszystkie informacje dotyczące tajnych agentów Wielkiej Brytanii. W rezultacie służby mogą liczyć wyłącznie na Johnny'ego Englisha, który po zdegradowaniu prowadzi zajęcia dla jednej ze szkół.

W głównej roli zobaczymy oczywiście Rowana Atkinsona, który jest w zasadzie twarzą całej serii i trudno wyobrazić sobie, by twórcy mogli postawić na innego aktora. Poniższy zwiastun zapowiada wydarzenia, więc siadajcie wygodnie i oglądajcie.

Premiera Johnny English Strikes Again odbędzie się 26 października.

Źródło: YouTube.com

Tagi: film johnny english trailer zwiastun